ups-uvp

سرفصل محتوا

چرا باید دژپاد را انتخاب کنید؟ با انتخاب دژپاد از کدام منافع برخوردار می‌شوید؟

UVP ارزش پیشنهادی منحصر به فرد برای شما

انتخاب بهینه سيستم انبارش می تواند منجر به ايمني در انبار، جابجایی بهتر، سهل تر و سریع تراقلام با صرف حداقل هزینه و مدیریت و نظم دادن به موجودی انبار شود – ارتقاء بهره وری.

با توجه به قیمت زمین و صرفه جویی که سیستم های انبارش با استفاده از فضا دراین زمینه ایجاد می کنند، درکنار ایجاد ایمنی و نظم و ارتقاء بهره وری و امکان مدیریت موجودی ها ، این سرمایه گذاری، درسطح بین المللی، عقلانی و مقرون به صرفه محسوب می شود.

شرکت دژپاد دارای توانایی ارائه راه حل های لجستیکی است که نه تنها حل مشکلات امروز، بلکه برآورده ساختن نیازهای آتی مشتريان به صورتي اقتصادي را تضمین می نمایند.

ايجاد قابليت پاسخگويي به نياز هاي مشتريان از طريق تكميل زنجيره تأمين با مشاركت

بخش فروش

فروش راه حل ( Total Solution) با درك و شناسايي نيازهاي مشتريان و انطباق طرح بهينه از بين سيستم هاي متنوع توليدي و حصول اطمينان از بهينه بودن سرمايه گذاري اوليه و هزينه هاي عملياتي براي مشتريان.

گارانتي سيستم هاي انبارش اجرا شده بر اساس توافق با مشتري و ارائه خدمات پس از فروش نامحدود.

اجراي بازرسي كيفي، فني و ايمني نصب در هنگام اجراي عمليات نصب و پس از اجرا به منظور رفع شكايات و يا پاسخگويي به نيازهاي جديد مشتريان.

بخش مهندسی

طرح و اجراي بهينه سفارشات بر اساس نياز فعلي و آتي مشتري شامل بهينه سازي سرمايه گذاري (زمين – ساختمان- سيستم نگهداري و ظروف و تجهيزات بارگذاري و باربرداري)

USP فروش پیشنهادی منحصر به فرد برای شما

دژپاد بزرگترین طراح و تولید کننده ومجری سيستم هاي انبارش در ایران مجهز به روزآمد ترين تکنولوژی ها

بیش از 70 سال سابقه درخشان درزمینه طراحی، تولید، فروش و نصب انواع سیستم های انبارش فولادی

دژپاد بنیانگذار صنعت تولید سیستم های انبارش (قفسه بندی های فولادی) درایران،

بزرگترین طراح، سازنده و مجری سیستم های انبارش مواد وکالا درخاورمیانه و ایران

کادر کارشناسی مجرب و ماهر و به کار گیری دانش و تجهیزات فنی و مهندسی روزآمد دنیا، توانمندي مشاوره، طراحی٬ تولید، تامین، نصب و ارائه راه حل های تمام عیار درطیفی وسیع – از یک

دستگاه قفسه ساده مشبک تا بزرگترین و پیچیده ترین انبارهای تمام اتوماتیک (AS/RS) – را دارا مي باشد.
اعتبار و خوشنامي

اعتبار و خوشنامي شركت در ميان صنايع مختلف كشور و بازار صادراتي خارج از كشور (25 سال سابقه صادراتي به 30 كشور).

بعنوان اولين و تنها برند ثبت شده جهانيⓇ در ايران در زمينه سيستم هاي انبارش كالا و مواد.

اعتبار شركت درمراكز علمي و پژوهشي و مجامع حرفه اي وتخصصي بدليل استقرار و بهره گيري از سيستم هاي نوين مديريتي.

دارا بودن گواهينامه تعهد به تعالي سازماني از سال 1385.

انتخاب دژپاد بعنوان شركت نمونه در نمايشگاه بين المللي صنعت تهران سال  1390.

انتخاب دژپاد به عنوان واحد نمونه صنعتي در سال 1386.

انتخاب مديرعامل دژپاد بعنوان كارافرين نمونه در سال 1381.انتخاب دژپاد به عنوان واحد نمونه در تحقيق و توسعه سال 1383.

دريافت تقديرنامه براي حسن همكاري و انجام پروژه ها از طرف شركتهاي : توگا – ايرانخودرو- تأمين اجتماعي استان لرستان- فروشگاههاي رفاه- نفت فلات قاره ( لاوان) – هايپرماركت- تك ماكارون – بازرگاني ايران – رنگ الوان – پوشش رنگ – ايران ماژو – بانك رفاه – لوديگه – وزارت نفت و …

دريافت لوح تقدير از وزارت نيرو بدليل صرفه جويي در انرژي.

دريافت لوح تقدير به مناسبت انجام فعاليت هاي صادراتي از وزارت صنايع.دريافت لوح سپاس جشنواره ملي حركت از وزارت علوم و تحقيقات و فناوري .

دريافت لوح تقدبر چهارمين جشنواره بين المللي اقتصاد سبز.دريافت لوح تقدير چهارمين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز و پتروشيمي.

دريافت لوح تقدير دومين نمايشگاه صنعتي – بازرگاني ايران در سوريه.

دريافت لوح تقدير نمايشگاه صنعتي – بازرگاني ايران در سليمانيه عراق.

دريافت جايزه (Paris-2000) Arch of Europa For Excellence and Qualityدريافت جايزه International Platinum Star for Quality Award ( Geneva-2002)

دريافت جايزه International Award For Technology and Quality ( Geneva-2003)

دريافت جايزه International Quality Summit Award (New York – 2009)

دريافت جايزه International Award For the Best Name ( Madrid-2009)

گواهي تأييد كيفيت جهت حضور در بازار CIS.

گواهي تأييد كيفيت جهت حضور در بازار ارمنستان.

بخش فروش

داراي كارشناسان مجرب و پر سابقه در زمينه طراحي و تجهيز انبارها با ميانگين 18 سال تجربه در طراحي و فروش سيستم هاي نگهداري و شبكه گسترده فروش و توزيع نمايندگيها در سطح كشور.

داراي نظام بازاريابي و تحقيقات بازار به منظور آگاهي و دستيابي بلاواسطه به نيازهاي مشتريان و بازار براي بهبود و ارتقاء خدمات و محصولات.

داراي نظام رضايت سنجي مشتريان و رسيدگي به شكايات مشتريان تا اخذ رضايتمندي مشتري و سيستم صندوق صوتي پيشنهادات و انتقادات.

داراي فرايند مهندسي فروش براي طراحي و تهيه نقشه جانمايي ( layout) انبار، برآورد (متره) و قيمت گذاري سفارشات بر اساس اطلاعات و كروكي تهيه شده توسط كارشناسان فروش از نياز و شرايط انبار مشتريان، جداول تحملي محصولات، استانداردهاي مصوب و قابليت هاي توليد در دژپاد.

داراي گروه هاي نصب آموزش ديده و داراي گواهينامه معتبر شركتي براي نصب و اجراي انواع سيستم هاي نگهداري كالا و مواد در سراسر كشور

ثبت اطلاعات مشتريان در سيستم مديريت ارتباطات با مشتريان ( CRM) و برقراری ارتبط و پاسخگویی برخط به نیاز های مشتریان.

بخش مهندسی

بهره مند از وجود مهندسين، كارشناسان و مشاورين پر سابقه و مجرب در فرايندهاي طراحي و پيدايش محصول، ايجاد قابليت ساخت در صنايع فلزي و برنامه ريزي و توليد و اجراي سازه هاي فلزي پيش ساخته.

دارای آزمایشگاه مجهز سازه برای تست ظرفیت تحمل بار اجزاء و سیستم انبارش راک براساس استاندارد EN 15512.

تست محصولات ( اجزاي سيستم ) در مراحل طراحي محصول و يا در مورد محصولات ويژه سفارشات خاص بر اساس استاندارد هاي تعريف شده و پيش از توليد انبوه در آزمایشگاه سازه مستقر درکارخانه دژپاد.

تست محصولات در مراكز معتبر علمي و پژوهشي داخل و خارج از كشور مانند دانشگاه صنعتي شريف، دانشگاه ليورپول انگلستان و دانشگاه مسكو.

داراي سيستم مديريت محصول مكانيزه كه كليه اطلاعات روزآمد محصولات به عنوان پايه اطلاعاتي ساير سيستم هاي مكانيزه از قبيل نرخ گذاري، سفارش زني, برنامه ريزي (ERP , MRP)، مهندسی فروش و … عمل مي نمايد.

اولين طراح، توليد كننده و اجرا كننده سيستم انبارش خود سوله ( Rack supported warehouse) كاملأ اتوماتيك ( AS/RS) در ايران و خاور ميانه.

اولين طراح ، توليد كننده و اجراكننده سيستم هاي انبارش پالت راك و كانتيلور بلند مرتبه ( بيش از 12 متر ارتفاع ) در ايران و خاور ميانه.

قابليت تهيه و ارائه دفترچه محاسبات براي سيستم هاي انبارش طراحي شده براي سفارشات بر اساس اعلام نياز مشتري.

داراي طرح توسعه توليد اسكلت فلزي با فرم دهي سرد (LSF) با اتصالات پيچ و مهره اي تا 5 طبقه از وزارت مسکن و شهرسازی.

عضويت و رياست كميته فني استانداردهاي ملي سيستم هاي انبارش به شماره هاي 18840 و 21207 در موسسه استاندارد ايران و عضويت در كميته ملي استاندارد.

داراي مجوز استفاده از نشان استاندارد با گواهينامه استاندارد ملي ايران 18840ISIRI (EN 15620).

بخش تضمين كيفيت

اولين توليد كننده سيستم هاي نگهداري كالا و مواد و اسكلت هاي فلزي پيش ساخته در ايران كه موفق به دريافت گواهينامه

نظام مديريت كيفيت بر اساس استانداردISO9001:1994 در سال 1378 (1999) با قابليت طراحي محصول گرديد و اكنون با ارتقاء سيستم مديريت كيفيت داراي گواهينامه ISO9001:2015 ميباشد.

اولين و تنها توليد كننده سيستم هاي نگهداري كالا و مواد در ايران كه داراي گواهينامه و مارك CE اروپا براي محصولات راك، لانگ اسپن، درايوين و سوپر ماركتي مي باشد.

سازماندهي فعاليت ها در فرايند هاي كاري شركت بر مبناي اندازه گيري و پايش عملكرد و تعيين اقدامات اصلاحي و پيشگیرانه در مورد نقاط بهبود فرايندها و پايش اثربخشي آنها كه منجر به بهبود مستمر فعاليتها مي شود.

به روز رساني و استفاده از آخرين ويرايش استانداردهاي ملي و بين المللي مربوطه در فرايندهاي كاري شركت.

بخش تولید

دارای حدود 32000 متر سالن های تولید مجهز به انواع ماشین آلات اتوماتیک و روزآمد درصنایع فلزی از جمله کاهش ضخامت ورق، برش نوار از کویل 25 تنی، برش شیت ازکویل 10 تنی، پرسکاری، خمکاری، پانچ اتوماتیک، رولفرم، جوشکاری به روش MIG و خطوط رنگ آمیزی خودکار الکترواستاتیک پودر.

قابليت شستشو ، فسفاتاسيون ( آهن) و رنگ آميزي قطعات درخط رنگ (منحصر به فرد در ايران) فول اتوماتيك الكترواستاتيك با رنگ پودر كوره اي مجهز به دو خط همزمان كانواير هوائي با تنظيم سرعت خط از 1 الي 6 متر در دقيقه و امكان آويز عمودي قطعات تا طول 3.7 متر ، چهاركابين پاشش اتوماتيك رنگ پودر كه دو كابين با دو رنگ متفاوت, همزمان قابليت پاشش دارند, كابين هاي آماده سازي سطح قطعه به روش پاششي با 1200 نازل همزمان براي شستشو و فسفاتاسيون قطعات، كوره خشك كن قطعات، كابين هاي لكه گيري و كوره پخت رنگ.

قابليت شستشو و فسفاتاسيون dip و رنگ آميزي قطعات شاخه اي تا طول 16 متر در خط رنگ Power & Free با رنگ پودر در كابين پاشش الكترو استاتيك و عمل آوري پوشش در كوره پخت.

قابليت اجراي سفارشات به سه روش توليد براي استوك ( MTS)، توليد بر اساس سفارش ( MTO) و طراحي و مهندسي سفارشات ( ETO).

شارژ محصولات استاندارد و پرمصرف با زمان تحويل كوتاه (Stocking/Storage) و نگهداري محصولات غير شارژي بصورت سفارش چيني (Staging) بر اساس شماره كار و سفارش در انبار محصول مجهز به سيستم هاي نگهداري راك و خود راهرو.

كليه سفارشات بر اساس شماره كار و شماره درخواست توليد منحصر به فرد و به كمك برگه هاي شناسايي (تگ توليد) مكانيزه در كليه مراحل توليد تا انبار قابل شناسايي و رديابي و از نظر تأييد كيفيت محصول قابل كنترل مي باشد.