خدمات پس از فروش

سرفصل محتوا

از منظر شرکت دژپاد، فروش به منزلهٔ آغاز یک تعهد و رابطهٔ پایدار با مشتریان، براساس رضایت‌مندی ایشان است؛ به همین دلیل، خدمات مربوط به نصب و اجرای سیستم‌های نگهداری کالا و مواد، به‌عنوان مکمل فروش محصولات دژپاد، از بدیهی‌ترین و متداول‌ترین خدمات پس از فروش دژپاد به‌شمار می‌آید.
هر چند محصولات دژپاد توسط پرسنل آموزش‌دیده و کارآزموده نصب و اجرا می‌شوند؛ این شرکت بنا بر تعهدات حرفه‌ای خود، به این امر بسنده نمی‌کند و به صورت ادواری، بازرسی‌های فنی- کیفی و ایمنی پس از نصب را به‌عنوان یکی دیگر از خدمات پس از فروش خود در نظر می‌گیرد.

در صورتی که محصولات نصب‌شده به هر دلیل، نیاز به جابه‌جایی داشته باشند، شرکت دژپاد خود را متعهد به مونتاژ مجدد آن در محل جدید می‌داند. ضمن اینکه در این میان، قطعاتی که باید تعویض شوند نیز جایگزین خواهند شد.

شرکت دژپاد با تکیه بر پرسنل آموزش‌دیده و صلاحیت‌دار، خدمات پس از فروش را با توافق مشتری به‌شرح زیر ارائه می‌دهد:

  • رفع اشکالات پیش‌آمده در سیستم‌های انبارش مواد و کالای نصب‌شده در محل مشتری (آسیب‌ها به اعضای عمودی یا افقی سیستم‌ها، رعایت بار طبق راهنمای نحوه استفاده و مانند آنها)
  • بررسی تغييرات ايجادشده در سيستم انبارش توسط كاربران, (فاصله طبقات، حذف المان‌هاي سازه‌اي و…) و ارائه راهكارها برای جلوگيری از بروز خطر و آسيب به كاركنان و كالا
  • پیشگیری از آسيب‌های قابل پیش‌بینی در سيستم انبارش، ناشی از نحوهٔ بهره‌برداری از آن و ارائه پيشنهادات جهت رفع آن‌ها و رعايت استانداردهای بهره‌برداری و نگهداری سيستم انبارش
  • باز‌ و بسته کردن و انتقال سیستم نگهداری مواد و کالای نصب‌شده از یک انبار به انبار دیگر در محل مشتری
  • کنترل سیستم نگهداری با هدف حصول اطمینان از کیفیت و ایمنی سازهٔ نصب‌شده در انبار مشتری در طول سال‌های بهره‌برداری
  • بررسی و امکان‌سنجی انتظارات مشتری در ارتباط با ارتقا کارایی سیستم‌های انبارش مواد و کالای موجود در انبار مشتری
  • بررسی و امکان‌سنجی اجرای نیازهای توسعه‌ای، با توجه به فضای انبار و نیازهای مشتری (سیستم‌های جدید انبارش مواد و کالا یا گسترش سیستم موجود)
  • در صورت نیاز مشتری به آموزش، برگزاری کلاس‌های آموزش گروهی روش‌های ذخیره‌سازی کالا و قطعات و آموزش لجستیک درون بنگاهی شامل :

– دریافت کالا

-کنترل و بازرسی کالا

-انتقال و نگهداری کالا

-روش‌های نوين سفارش‌چينی وسفارش‌برداری

-روش‌های آماده‌سازی، بسته‌بندی و ارسال کالا

  • تهیه خلاصه گزارش از بازدید و اقدام‌های مورد نیاز جهت اطلاع و آگاهی مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه