انواع قفسه صنعتی

سرفصل محتوا

به طور کلی در صنایع مختلف مثل داروسازی، خودروسازی، خوراک یا پوشاک و… جهت نگه داری و سهولت دسترسی به مواد و کالا از قفسه بندی در انبار یا سوله های نگه داری استفاده می کنند.

قفسه بندی در انبارهای صنعتی دارای انواع مختلفی که قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات مربوط به سیستم هایی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم در شرکت دژپاد به مشتریان ارائه می شود.

انواع قفسه صنعتی

برای آنکه بتوانیم یک سیستم قفسه بندی مناسب را برای انبار خود انتخاب کنیم نیاز به یک کار کارشناسی داریم. کار  مشاوران و کارشناسان قفسه بندی آن است که با توجه نوع کالا و موادی که قرار است در انبار قرار بگیرد و همچنین با بررسی میزان فضایی که در اختیار است، بهترین سیستم قفسه بندی صنعتی را به مشتریان پبشنهاد کنند.

قفسه پالت راک

قفسه راک یکی از بهترین و پرکاربردترین قفسه هایی هستند که با براورده سازي نسبتاً مطلوب عوامل كليديِ استفاده بهينه از فضا، سادگي انتخاب، سادگي جابجايي و حفاظت از كيفيت كالا، در مکان های گوناگون برای قرار دادن اقلام سنگین مورد استفاده قرار می گیرند

قفسه بندی خود راهرو

سیستم خودراهرو شامل تونل هایی است که علاوه بر محل بارگذاری بارهای پالتی، مسیر تردد لیفتراک نیز می باشد. قفسه بندی خودراهرو یا درایوین، جزء سيستم هاي انبارش صنعتی می باشد که دارای تحمل بار سنگين است. این سيستم دارای تونل هایی هستند که بارهاي واحد با وزن حداكثر 2500 کیلوگرم را می توان بر روی ريل هاي قفسه بارگذاري كرد.

قفسه بندی شاتل درایوین

در قفسه بندی انبار به روش شاتل درایوین، امکان توسعه انبار تا سطح تمام مکانیزه وجود دارد. ؛
قابلیت اجرا با ارتفاع بلند متناسب با مشخصات تجهيزات جابجايي و ارتفاع مفيد سالن؛
امکان توسعه سیستم‎های قفسه بندی درایوین معمولی اجرا شده به سیستم شاتل درایوین با انجام اصلاحات لازم.

قفسه بندی بازویی

قفسه بندی بازویی برای بارهای سنگین و حجیم شاخه ای كه توسط لیفتراک شاخك دار به راحتی روی بازوها قرار می گیرند، طراحی شده است.  ویژگی اصلی این قفسه حذف ستون در قسمت جلوی قفسه بندی است که باعث حداکثر سهولت هنگام گذاشت و برداشت کالاها  با ابعاد مختلف می شود.

سفارش قفسه بندی

اکنون با توجه به آنچه گفته شد می توانیم  بیشتر به گستردگی خدمات در این حوزه پی ببریم . پس چنانچه قصد استفاده بهینه از فضای انبار مواد و کالا خود را دارید، مشاوره با کارشناسان شرکت دژپاد می تواند به شما کمک شایانی کند. دژپاد  بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فعال در زمینه قفسه بندی فروشگاهی در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه